کد خبر: ۲۲۴۷
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
نتایج شمارش آرای شورای شهر و روستا به تفکیک استان ها را میخوانید.

به گزارش «نشاط»، در انتخابات روز جمعه، ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفر واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد یک میلیون و ۳۵۰ هزار و ۲۹۴ نفر رای اولی هستند.
طبق ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب‌کنندگان باید دارای شرایط ذیل باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، ۱۸ سال تمام، عدم جنون.

 طبق ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها، انتخاب‌کنندگان این انتخابات باید دارای شرایط زیر باشند: تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، حداقل سن ۱۸ سال تمام در روز اخذ رأی، سکونت حداقل یک سال در محل اخذ رأی (به استثنای شهرهای بالای یکصد هزار نفر جمعیت).

اما این ۵۶ میلیون و ۴۱۰ هزارو ۲۳۴ نفری که روز جمعه به شعب اخذ رای مراجعه می‌کنند در صورتیکه واجد شرایط مندرج در ماده ۳۶ قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده ۲۵ قانون انتخابات شوراها (که در سطور بالا قید شده) باشند، به صرف داشتن شناسنامه و دانستن کد ملی خود می‌توانند رای دهند؛ نکته حائز اهمیت آن است که روز جمعه برای رای دادن نیازی به کارت ملی نیست و صرف داشتن کدملی کفایت می‌کند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز (جمعه 29 اردیبهشت 1396) آغاز می‌شود؛ برای این انتخابات 63 هزار و ۴۲۹ شعبه اخذ رأی تدارک دیده شده است؛ طبق قانون زمان پایان رای گیری ساعت 18 امروز خواهد بود که قطع به یقین با توجه به مشارکت بالای هم وطنان عزیزمان، این مهلت در اکثر شعب انتخاباتی تمدید خواهد شد.

 در ادامه نتایج شمارش آرای شورای شهر و روستا به تفکیک استان ها را میخوانید:

**به محض اعلام نتایج شمارش آرا، جداول زیر به روز خواهد شد**

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها


آذربایجان شرقی


 اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها


مرند: اکبر یحیوی ۱۱ هزار و ۶۴۱ رای، یداله هاشم زاده با ۹ هزار و ۲۲۷ رای، مقصود استادی با هشت هزار و ۲۳ رای، مهدی علیپور با هفت هزار و ۷۳۴ رای، محمد تقی طهماسب پور با هفت هزار و ۵۹۱، محمد بخشی با  شش هزار و ۷۵۸ و فرامرز آخوندی با شش هزار و ۷۳۴ رای مجوز حضور در پنجمین شورای اسلامی شهر مرند را بدست آوردند.

هشترود: محمد رضا شقاقی پور با ۳۸۵۵ رای، زهرا طاهر موسوی با ۳۶۸۹ رای، عباس نژاد با ۳۲۸۴ رای، یوسف ایلغمی با ۲۷۱۶ رای، محمدرضا قهرمان پور با ۲۶۱۵ رای، حسین اکبری با ۲۵۶۳ رای و کمال سلیمی با ۲۱۴۲ رای

میانه:‌ محمود علیلو با ۶۳۵۴ رای، اسلام صدری با ۴۱۴۸ رای، علی اکبری با ۴۱۱۵ رای، ابراهیم ایدری با ۳۹۵۳ رای، جعفر شاهمحمدی با ۳۸۸۳ رای، افضل حسینخانی با ۳۷۵۶ رای و مهدی امینی با ۳۷۳۲ رای

بناب:‌ محمد باقر ولائی(صحرائی) با 12601 رای، وحید خیرالهی با 9305 رای، عباس ممقانی با 8934 رای، محسن رحیمیان با 8725 رای، بهمن حدادی بناب با 5952 رای، علی پور جعفر با 5616 رای، جواد نظام‌پرست با 5599 رای

اهر:  ابوالفضل بابایی دایلاری با 5102 رای، اصغر فتح زاده با 4609 رای، بهبود سعادتی با 4146 رای، بهبود جعفری با 3785 رای، صمد علی اکبرزاده با 2762 رای، میرجلال موسوی با 2651 رای و راضیه عباسی با 2622 رای

کلیبر:‌ تورج یعثوبی کلیبر  ۲۴۲۴ رأی، احمد همتی با ۲۱۵۷ رأی، مهدی قربانی ۱۹۱۰ رأی، اسد آذری ۱۶۷۲ رأی و بیت‌اله امین کلیبر ۱۶۶۷ رأی

بستان آباد: سعید اسفندیاری  با ۲۸۷۵ رای، حسین عزت زاده با ۲۴۳۲ رای، داود فرهنگ با ۲۲۲۶ رای، محمد اکرمی با ۲۰۳۳ رای و یوسف نامور با ۱۸۸۸ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بستان آباد معرفی شدند.

عجب شیر : مجید مرادی با ۵۸۱۴ رای، حسن قاسم نژادیان با ۴۷۲۷ رای، ناصر معانی با ۴۳۰۳ رای، مجتبی نیکنام با ۳۷۹۰ رای و جعفر قادری با ۳۲۱۹ رای توانستند به عنوان اعضاء اصلی راهی شورای شهر اسلامی این شهر شوند.

قره آغاج: مهدی حبیب الهی با ۱۱۸۴ رای، داوود محمدپور با۱۱۴۰ رای، اصغر محبی با ۹۰۴ رای، علی اصغر فیضی با ۸۷۸ رای، وهاب وحیدی با ۸۲۱ رای و محمد شعبانی با ۸۰۶ رای نیز به عنوان منتخبان مردم شهر قره آغاج، مجوز حضور در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را در این شهر کسب کردند.

ملکان:‌ حامد دودمانی با ۴۱۵۲ رای، نوید محمودزاده با ۳۱۲۸ رای، ابراهیم رزقی با ۳۱۲۲ رای، احمد ترابی با ۲۸۱۹ رای و غلامرضا فرخی با ۲۴۴۸

آذربایجان غربی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بوکان: ‌۱ .احمد صالحی ۲ .سیدمحسن حسینی۳ علی وجدی قزلجی ۴ .حسن صناعتی ۵ . شادی تردست ۶. خالد یوسفی ۷ .لیلا احمدی اقدم

چایپاره: میر توحید حسینی نام پدر میرکمال 5036 رأی، رسول کریمی چرکندی نام پدر بهرام 4966 رأی، بتول احمدی خانقاهی نام پدر کرم  3147 رأی، رعنا ولی زاده نام پدر عین اله 2898 رأی و حسین موسوی نام پدر علی‌اصغر 2769 رأی به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر چایپاره مشخص شدند.

میاندوآب: رسول ملکی،  جهانگیرقاسم زاده، احدغفاری، داریوش عسگری، فخرالدین آذریان، تراب قهرمانی، مرتضی نجفی

پیرانشهر: خالد حسن آقایی ۷۰۶۲،  محمدزاهد محمدزادە اقدم ۴۰۸۳، جمال سعیدنیا ۳۹۸۸، نسرین قریشی ۳۹۴۶، صفر تفاخر ۳۷۳۹، حیدر سرشین ۳۷۱۲، سید صلاح الدین طه زاده ۳۵۲۱

اردبیل

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بیله‌سوار:  یاور سجودی با سه هزار و 177 رای، سیدرسول فاطمی با دو هزار و 826 رای، حسن پورمیرضا با دو هزار و 769 رای، وکیل کارگر با دو هزار و 367 رای و عالیه هژیر با دو هزار و 301 رای به شورای شهر بیله‌سوار راه یافتند.

اصفهان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کاشان: 1- سید مهدی ناظم رضوی با 53189 رای2- مصطفی کردمیل با 31274 رای3- علی هاشمی طاهری با 22485 رای4- مجید شمس با 21359 رای5- علیرضا پورعسگری با 20375 رای6- علیرضا مفرح با 19910 رای7- حسین علی وکیل با 18546 رای8- علی رسول زاده با 17789 رای9- عفت پدرام فر با 17587 رای

خوانسار:  عبدالرضا دهاویین، محمدتقی اورئی، کتایون نادری، محمود اورئی و هوشنگ صانعی

گلپایگان: حسین زاهدی 7980 رأی، طاهره خوشنویسان 5864 رأی، مسعود اسکندری 5796 رأی، سینا ناظمی 4949 رأی، معصومه قربانی 4352 رأی، احمد افتخاری 3629 رأی،‌ حمید نوروزی 3371 رأی

سمیرم:‌ ایرج منصور زاده، روح الله شهبازی، محمد ابراهیم پیرمرادیان، ابوالفضل طایی و حسن شهبازی

سیه چشمه:

البرز

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

الوند: جواد ختمی، علی رضایی جهانی، محمد عبدالله پور، علیرضا خمسه، سهراب ذاکری نرگس‌آبادی، مهتاب بهرامی،‌علی قدمی

طالقان:  به ترتیب کسب بیشترین آرا، سیدحسن میرحسینی، شعیب‌الله فرامرزی، حمیرا موقیمی، نادر صادقیان و حامد صادقیان انتخاب شدند.

اشتهارد: محمد صفری با پنج هزار و ۸۰۷ رأی، شمس الله خلج با سه هزار و ۹۰۳  رأی، کریم شاه بیگ با سه هزار و ۴۷۹ رأی، حمید ملاحسنی فرد سه هزار و ۴۰۵  رأی،‌ عامر عابد با سه هزار و ۵۸ رأی 

ایلام

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ایلام:‌ هادی کرمی با 11109 رای،  پیمان اقبالی با 9000 رای،  مهرداد داوری با 8670 رای،  مریم جان بخشی با8571 رای، حسینعلی یاری با 7411 رای، عبدالرضاپورخلیل با 6870 رای، مظفرمیرزاد با 6857 رای

دره شهر: عبدل کرمخدایی، اسماعیل کریمی نیا، هوشیار هنجاری،  میثم خدارحمی و سید رامین رحیمی

شهر ماژین: امیر شفیع زاده نام پدر هوشنگ دارای 478 رأی، فرزداد طاهری نام پدر اسفندیار دارای 453 رأی، محمد صفری نام پدر صید حیدر دارای 450 رأی، عصمت اله کهزادوند نام پدر نامدار دارای 408،  هوشنگ کرمی نام پدر مسخعلی دارای 395 رأی

چوار :  علی رضا شمس الهی1133 رای، عباس خانمحمدی1127 رای، نادرخاکی1103 رای، نظرآزادی1002 رای، سجادبیگ محمدی991 رای

دهلران: از تعداد ۱۹هزارو ۷۲۲تعداد تعرفه های مصرف شده و تعداد ۱۹هزار و۲۹۲رای صحیح به ترتیب  سید رضا ابراهیمیان با چهار هزارو ۲۴۴رای نفر اول، رحمان جابری با چهار هزارو ۷۸رای نفر دوم ، سید ابراهیم حسینی با چهار هزارو ۷۲رای نفر سوم ، علی اصغر اسماعیلی با چهار هزارو ۳۹رای نفر چهارم و بهزاد رحمی با سه هزارو ۵۸۹رای نفر پنجم به اعضای اصلی شواری اسلامی شهر دهلران انتخاب شدند.

ملکشاهی: احمد عبدالی با ۳۱۴۸ رای،  موسی علی اکبرپور با ۲۵۱۵ رای،  فرشاد غلامی با ۲۴۶۲ رای، سلیمان جمشیدی با ۲۲۳۵ رای، صالح نجفی با ۲۲۱۶ رای

بدره: هادی صی هاشمی، سعیدجعفری، ابوذررحیمی، خدامرادصفری، جعفرحیدربیگی به عنوان اعضای شورای شهر بدره انتخاب شدند.

سیه چشمه: محمد کواکبی ۳۰۷۰ رای، جواد دادگر ۲۵۷۴ رای، محمد ملکی ۲۴۴۷ رای

بوشهر

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

عسلویه: بر اساس شمارش آراء پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر عسلویه، محمد خواجه 1501 رای، محمود محمدی‌زاده 1179 رای، علی دریایی 949 رای، حسن علی‌زاده 841 رای و حسن غلامی 777 رای کسب کردند و به عنوان اعضای اصلی معرفی شدند.

تهران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ورامین: اعضای اصلی عبارتند از جعفر اردستانی نام پدر فتح‌الله 12934 رأی، سیدرضا احمدی نام پدر سید ابوالقاسم 12064رأی، زهرا هداوندمیرزایی نام پدر محمد 10354 رأی، محمد وصال‌پور نام پدر علی‌اکبر 9667 رأی، فتح‌الله فرجی نام پدر محمدتقی 9519 رأی، حسن حبیبی نام پدر براتعلی 9323 رأی، احمد خانی نام پدر حجت‌اله 8262 رأی، محمدحسن فرجی نام پدر یحیی 8053 رأی، علی خانی نام پدر مرتضی7890 رأی.

پیشوا: محمد رضا تیمورپور، اکبر نصیری، علیرضا حسنی، مسعود اصغری، علی عبدی و ربعلی عبدی پیشتاز آرا هستند.

صالحیه:  مطابق آراء ماخوذه انتخابات پنجمین دوره شورای شهر صالحیه، محمد دهقان نیری، میثم بابایی، محمد دهقان، محمد واقفی، محمد گنجی، احمد خلجی و حسن خدایاری پیشتاز آرا هستند.

چهارمحال و بختیاری

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

فرخ شهر : محمد رضا سمیع، محمد علی شماعی، وحید برزگر، سید سجاد موسویان و حبیب کاووسی

لردگان: مهدی محمودی، جلیل پیران، رسول موسوی، اسلام حسنی و یوسف نادری

کمیجان: براساس نتایج به دست آمده نجفعلی سلطانی نفر اول، محسن کرباسی نفر دوم، علی نصرت رحیمی نفر سوم، غلامعلی کمیجانی نفر چهارم و عرفانی‌راد نفر پنجم شده‌اند.

شهرکرد: مرجان دادیی دهکردی با 15 هزار و 522 رأی، فرهاد رئیسی دهکردی با 12 هزار و 8 رأی، مصطفی حیدری با 9 هزار و 526 رأی، طیبه شریفی با 9 هزار و 21 رأی، حیدر علیپور با 8 هزار و 366 رأی، حمید فتح‌الهی با 7 هزار و 768 رأی و علیرضا توکلی با 6 هزار و 787 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شهرکرد انتخاب شدند.

بروجن: روح‌انگیز کرمی با ۹ هزار و ۳۹۹ رای، بهروز حبیبی با چهار هزار و ۸۴۳ رای، احمدرضا پناهی باچهار هزار و ۴۶۴ رای، محمدعلی شفیعی‌زاده با چهار هزار و ۴۵۷ رای، ابوالقاسم منصوری با چهار هزار و ۲۵۸ رای، فریدون سلیمان‌پور با چهارهزار و ۲۱۱ رای و کامران حیدری با چهار هزار و ۱۸۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر بروجن مشخص شدند.

خراسان جنوبی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

بیرجند:‌ نتایج به دست آمده از شمارش آرا تا این لحظه در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند به ترتیب ابراهیم تقی زاده ،محمد علی طاهری، حجت الاسلام عبدالرزاق، زهره موهبتی ، فاطمه زهرا هلال بیرجند، رضا حسنی صفت، میری، محمودی راد و مرتضی یزدان شناس است.

سرایان: رضا سیف الهی با سه هزار و ۲۸۸ رای نفر اول انتخابات شورای شهر سرایان شد.مهدی عظیمی با سه هزار و ۱۲۲ رای، محمد علی اصغری  با دو هزار و ۷۳۸ رای، جواد فنایی با دو هزار و ۲۶۴ رای و سید حسن آسال با دو هزار و ۲۱۶ رای به شورای شهر سرایان راه یافتند.

نهبندان: غلامرضا ساربان  با 3 هزار و 464 رای ، فرشته رشیدنژاد با 3 هزار و 194 رأی ، رضا فرزان با 2 هزار و 938 رأی ، محمدرضا هاشمی با 2 هزار و 542 رأی ، زین العابدین اکبری با 2 هزار و 438 رأی، محمد کوچکزایی با 2 هزار و 418 رأی و مهدی جعفری با 2 هزار و 185 رأی منتخبین مردم شهر نهبندان برای اعضای اصلی و علی البدل پنجمین دوره  شورای اسلامی شهر نهبندان هستند.

خوسف: صالحی با یک هزار و 349 رأی، مظلومی با یک هزار و 258 رأی،  خدابخشی با 952 رأی به ترتیب منتخبان دیگر مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند. رحیمی با  785 رأی، نخعی با 737  و کریمی با 643 نیز از دیگر منتخبان مردم در انتخابات شورای اسلامی شهر خوسف هستند.

قاین: در این دوره از انتخابات آقاین محمد قرائی، محسن فلکی، سعید شهرستانی، محسن طالبی و علی برنا به ترتیب بیشترین آمار رای این شهرستان را کسب کردند.

خراسان رضوی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سبزوار:  ربانعلی کل میشی با ۱۹ هزار و ۶۰۲ رای،علی اکبر فروغی با ۱۶ هزار و ۱۰۳ رای،علی اصغر محمدی با ۱۲ هزار ۳۹۱ رای، زهرا بخشی با ۱۲هزار و ۴۴ رای،علی ارغیانی با ۱۱ هزار ۲۱۷ رای، مسعود پسندیده با ۱۱ هزار و ۱۱ رای،ذبیح الله آرمین با ۱۰ هزار ۶۹۳ رای، کاظم کرامت با ۱۰ هزار و ۳۴۵ رای وحسین بروغنی با ۱۰ هزار و ۳۱۳ رای

گناباد: سید حسین پورهاشمی شهری و سید علی اکبر آقایی شهری با ۶۳۷۶ و ۵۶۴۷ رای ، هادی رفیع و شیما یوسف پور با ۵۰۰۶ و ۴۸۲۹ و علیرضا موحد با ۴۸۲۶ رای

بردسکن: از مجموع آرای ماخوذه، علی صابری با ۴ هزار و ۵۲ رای، مهدی غلامی ثانی با ۳ هزار و ۴۶۲ رای، محمد یوسفی با ۳ هزار و ۲۲۸  رای،  فاطمه رضوانی با ۳ هزار و ۲۶  رای و احمد شبانی با ۲ هزار و ۵۲  رای ماخوذه، حائز  بیشترین آرا شدند و به شورای شهر راه یافتند.

بجستان: از مجموع آرای اخذ شده در روز جمعه آقایان قاسم علی اکبرزاده با دو هزار و۷۷۴ رای، سید مهدی مرجانی با دو هزار و۸۱ رای ، علی میرزاجانی با هزار و ۹۵۵ رای ، مهدی خبازی هزار و ۷۰۸ رای و جواد ابراهیم زاده با ۶۱۲ رای به عنوان اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر بجستان انتخاب شدند.

رشتخوان: از مجموع آرای اخذ شده در شهر رشتخوار آقایان محمد چوپی با هزار و۹۱۴ رای، حمیدرضاموسوی با هزار و۷۱۵ رای، حسین آبار هزار و ۵۲۳رای ، حسین احمدپور با هزار و ۴۳۴رای و سعیدعلیپورهزار و ۴۰۵ رای به عنوان اعضای شورای شهر رشتخوار انتخاب شدند.

کلات: پس از پایان شمارش آرا آقایان مسعود میراب کلات با هزار و۳۲۳ رای ، ابراهیم قائمیان کلات با هزار و ۲۹۲ رای ، مجید بهشتی قله زو با هزار و۲۵۴ رای ، اسماعیل جهانی دربند با هزار و۱۱۰ رای و ابوالفضل رحمانی کلات با هزار و ۷۶ رای موفق به کسب بیشترین آرا و ورود به شورای شهر کلات شدند.

باخرز: مطابق آرای شمارش شده به ترتیب آقایان علی معصومی با دو هزار و ۱۸۹رای، حبیب الله احمدی با دو هزار و ۱۵۵ رای، عباس شبان با دو هزار و ۱۱۱ رای، نورمحمد فهمیده با دو هزار و ۶۶ رای و غلام رسول مستعد با هزار و ۹۸۳رای به عنوان اعضاء شورای اسلامی شهر باخرز انتخاب شدند.

خراسان شمالی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خوزستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خرمشهر: محمد جواد بچاری با 4686 رای ، امیر سامری با 4541 رای، موسی مطوری جزیره با 3924 رای، علی بندری با 3847 رای، میلاد پورحمزاوی با 3829 رای، حاتم بندری با 3808 رای ، فاخر ربیعی با 3717 رای

مینوشهر:  مینا سیاحی فر سه هزار و ۷۱۸ رای، امید اسکندری با سه هزار و ۴۲۶ رای، ناجی پورعواد با سه هزار و ۳۱۸، محمد علی بحرانی پور با دو هزار و ۹۸۱ رای و فرزانه زایر زاده با دو هزار و ۹۷۱ رای

هویزه: عباس نیسی، سجاد ساکی، نعمت الله ساکی، نعیم بوعذار و بهرام ساکی

شادگان: اعضای جدید پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شادگان اعلام شدند و بر این اساس،طاهر مقدم با ٤٣٤٤ رای، عبدالنبی برحی با ٣٤٢٩ رای، رضا خلوی زاده با ٣٣٩٣ رای، سیدسعید غاوی نژاد با  ٣٣٣٥ رای و عبدالعزیز الهی منش با ٢٨٧١ رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

ماهشهر: مجاهد نظارات با هفت هزار و 475 رأی به عنوان منتخب اول، شهناز حیدری با هفت هزار و 196 رأی منتخب دوم، کامران رئیس قنواتی با هفت هزار و چهار رأی منتخب سوم، سعید حیاتی با 6 هزار و 794 رأی منتخب چهارم، مجتبی آبادی با 6 هزار و 280 رأی منتخب پنجم، ناصر فیصلی با 6 هزار و 143 رأی منتخب ششم و حمید غبیشاوی با 6 هزار و 90 رأی به عنوان منتخب هفتم

هندیجان: محسن شعبانی، فاروق جنتی، عبدالنبی گشتیل، امیرعباس غزالی و غلامعباس

آغاجاری: کورش سالاری با ۲۵۷۰ رای، سید عیسی حسینی خیاط با ۱۹۲۰رای، عبدالرسول سلیمانی حصاری با ۱۸۱۸رای، مسعود زنگنه با ۱۵۱۷ رای و سعید فولادی وندا با ۱۴۹۵ رای به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

حمیدیه: احمد آلبوعبید 3115 رای، عدنان سیاحی 2386 رای، عبدالکریم سیلاوی مقدم 2354 رای، عبدالله عبیاوی 2301 رای، نصره سواری 2029 رای

گتوند: مریم فتاحی با سه هزار و ۳۲۳ رأی، محراب مرادی‎سلطانی با سه هزار و ۶۱ رأی، حمید سرداری با دو هزار و ۹۹۰ رأی، جبار سلامی با دو هزار و ۵۵۸ رأی و صادق علیدادی با دو  هزار و ۵۳۷ رأی به عنوان اعضای شورای شهر گتوند انتخاب شدند.

رامشیر: افظ شریفی با سه هزار و ۵۵۵ رای، حسین کردزنگنه با سه هزار و ۲۵ رای، حسن عموری با دو هزار و ۷۶۰ رای، رحیم حیاتی با دو هزار و ۳۶۲ رای و قاسم راشدی با دو هزار و ۱۹۷ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر رامشیر انتخاب شدند.

سوسنگرد: کریم جلالی با ۴۵۱۸ رای، مریم الهایی سحر با ۴۲۰۹ رای، لیلا سیاحی با۳۷۷۶ رای، توفیق سواری با ۳۸۵۷ رای، حسن جلالی  ۳۴۹۵ رای، ناجی سبهانی با ۳۵۵۰ رای و سید گاطع موسوی با ۳۱۵۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر سوسنگرد برای دوره پنجم انتخاب شدند.


زنجان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

آببر:  عابدین احمدی، اسماعیل زمانی، محسن روحانی، جلیل جعفری و حسین حیدری به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند.

سمنان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سمنان:‌  سید مسعود سیادتی با کسب 17 هزار رای، مجید نظری 511 رأی، 12 هزار و 276 رأی، مهدی خراسانیان  11 هزار و 804 رأی، محمد همتی 11 هزار و 520 رأی، عباس آلبویه و عباس طالب بیدختی به ترتیب با کسب 10 هزار و 10 و 9239 رأی،  محمد زحمتکش 8485 رأی

دامغان: ایمانیان، خسرو فولادیان، رضا ناصری، سید محمد حسینی پور، علی حسن بیگی، ماکان ترابی و آقا بابا زارع زاده

شاهرود:‌ سیدمصطفی طباطبایی با هشت هزار و ۷۰۰، حمیده محبی هشت هزار و ۲۶۰، سید جواد بی طرف هشت هزار و ۲۷، سیده زهرا خانوم موسوی هفت هزار و ۸۵۴، وحید الدین وحیدنیا هفت هزار و ۷۳۷، سید حبیب میرابولحسنی هفت هزار و ۵۲۴ و سمیعی هفت هزار و ۴۵۱ رای

سرخه: زهرا فیض دو هزار و ۵۱۹ رای،  علیرضا عربی دو هزار و ۴۱۷ رای،  محسن سمنانی دو هزار و ۳۵۷ رای، حسن سبحانی یک هزار و ۳۷۸ رای،  مهدی پیوندی یک هزار و ۳۴۳ رای،  محمد محمدی کیا یک هزار و ۱۰۹ رای و محمدرضا ادهم یک هزار و ۵۴ رای به دست آوردند.

میامی: مریم حدیدی،  سید رضا موسوی، قاسم قادری، سید حسن موسوی و  عباسعلی اصغری

گرمسار: با اتمام شمارش آراء در حوزه انتخابیه گرمسار چهره اعضای جدید شورای شهر مشخص شد و طی آن صفر علیزاده ۵۱۱۱، محمودعلیزاده۴۹۵۸، جعفری۴۷۷۹، تلیاری۴۸۳۷، حسن همتی ۴۳۷۸ و ایرج نصیری۴۲۰۱ رای به دست آوردند.

ایوانکی:‌ جابر اشتری ۲۷۸۱، عباس سعیدی  ۲۳۹۷، آلیس قناعت ۱۸۷۹، عزیز عربسرهنگی  ۱۸۴۲، رحمان شصتی ۱۸۲۴ و  حسین رضایی ۱۷۸۵ رای به عنوان علی البدل نخست، به دست آوردند.

 آرادان: عبدالرضا بیگلری  ۱۳۰۶،   رضا شاه حسینی  ۱۲۷۲،   ابراهیم نادریفر  ۱۱۳۱،   سعید گیلوری  ۱۱۰۱ و علی شاه حسینی  ۱۰۳۸ رای را به دست آوردند. و در درجزین علی صفائی با ۱۶۴۵ رای، حسن کاشفی با ۱۵۸۴ رای، سید محمد نبوی با ۱۱۵۶ رای، حسن همتیان با ۱۱۴۳ رای و علیرضا برهانی با ۹۹۱ رای حائز بیشترین آراء شدند.

سیستان و بلوچستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

زابل:  مهدی سارانی هزار و 416 رأی، سیدعباس فاطمی هزار و 200 رأی،  احمد میر 8 هزار و 16 رأی، شهلا رضوانی 7 هزار و 561 رأی، مهدی سرگلزائی و مریم بزی به ترتیب با کسب 7 هزار 497 و 6 هزار و 965 رأی، گلزار سرگلزائی 6 هزار و 890 رأی

ایرانشهر: رسول‌بخش بامری 7 هزار و 738 رأی،  اکبر دکالی 6 هزار و 402 رأی، فرامرز درخوش 5 هزار و 977 رأی،  ایوب دامنی 5 هزار و 505 رأی،  محمدعلی روحینا و جمشید کلکلی به ترتیب با کسب 5 هزار و 300 و 5 هزار و 216 رأی، سیدمهدی سجادی 5 هزار و 142 رأی

هیرمند: عزیزالله میری هزار و 77 رأی،  علیرضا آشتاب یک هزار و 8 رأی، حسینعلی رخشان‌مهر  711 رأی، عبدالله سراوانی 705 رأی، عبدالنبی ارباب‌زهی 680 رأی

زهک: هادی شهرکی با کسب ۲ هزار و ۴۴۹ رأی، عباس میری با کسب ۲ هزار و ۳۵۵ رأی، محمد رخشانی‌مراد با کسب ۲ هزار و ۱۱ رأی، علی‌اکبر شیخی با کسب یک هزار و ۹۹۷ رأی و عبدالستار چشم‌نور گرگیچ نیز با کسب یک هزار و ۹۹۱ رأی به عنوان اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زهک شناخته شدند.

فارس

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

فراشبند:‌ محمود رحمانی با 4657، محسن عالیشوندی با 4462، یوسف عالیشوندی با 3354، خلیل محمدی با 3218 و محمد هادی نوشادی با 3161 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر انتخاب شدند.

قزوین

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

قزوین:‌ سرهنگ داودی، احد چگینی، مهدی عبدالرزاقی، محسن حق شناس، منیره قوامی،  زهرا یوسفی، سعید دقیقی، فصیحی رامندی و حدیثه قافله

تاکستان:‌ در حوزه شوراها صیاد رحمانی با ۹ هزار و ۱۸۵ رای، حسین رحمانی با ۶ هزار و ۳۴۹ رای، عبدالله رحمانی  با پنج هزار و ۵۷۰ نفر، عبدالله طاهرخانی چهار هزار و ۹۱۳ رای، زهرا صفوی چهار هزار و ۸۴۹، سمیه بابایی با چهار هزار و ۷۲۹ و بهزاد طاهرخانی با چهار هزار و ۶۶۲ رای به ترتیب توانستند با رای مردم به شورا راه یابند.

آبیک: بر اساس نتایج اعلام شده قدیر اینانلو با پنج هزار و ۴۶۷ رأی، حسین امینی با چهار هزار و ۵۸۳ رأی، حمیدرضا دلوی با چهار هزار و ۲۶۷ رأی، فرانک فیض‌اللهی چهار هزار و ۲۲۹ رأی، الله ‌یار مهدی با سه هزار و ۹۶۷ رأی و اسماعیل عبادی با سه هزار و ۸۸۸ رأی و عبدالله ملک‌پور با سه هزار و ۸۲۲ رأی منتخب مردم شهر آبیک در شورا شدند.

قم

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کردستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

سنندج: یوسف اسدی 14928 رأی، غریب سجادی 8811 رأی، ارسطو گویلی 8728 رأی، علی بژگول 7495 رأی، فرزاد زارعی 6165 رأی، سیدانور رشیدی 5778 رأی، مجید شاه‌ویسی 5496 رأی، جلال شریعتی 5247 رأی، سیف‌الله رضایی 5044 رأی.

کرمان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

زرند: مهدی برهانی‌نژاد موفق به کسب شش هزار و ۳۰۲ رای، وجیهه زمانی باب‌گهری پنج هزار و  با  ۶۴۴ رای، ایرج رحمانی با پنج هزار و  ۳۸۹ رای، فرهاد اسدی با پنج هزار و ۲۹۹ رای، عباس ایرانمنش با پنج هزار و ۲۶۰ رای، سیدرسول تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای و سیدعباس تهامی با چهار هزار و ۸۸۲ رای

رفسنجان: حجت‌الاسلام علی هاشمیان، علی بهشتی‌پور، محمد فتحیان، حسین پاکزاد، وحیده نوری، غلامحسین حسن‌شاهی و محمدعلی ارجمند

فهرج: منتخبین شورای شهر فهرج به ترتیب محمد رکن آبادی، مرتضی شهمرادزاده فهرجی، رضا راوش، تیمور عارف، امین وکیلی، رضا شهمرادخت فهرجی و مهدی امام علی نژاد هستند.

بم: محمدتقی جهانپور، محمد بنی اسدی، سمانه سام نژاد، حکیمه خلیلی، محسن قاسم، رامین ولندیاری و منصور عزیزآبادی به شورای شهر بم راه یافتند.

سیرجان: محمدرضا عرب گویینی با 12 هزار و 997 رای، محمد عسکری بدوئی با 8 هزار و 806 رای، طاهره جهانشاهی با 7 هزار و 817 رای، امین صادقی‌گوغری با 6 هزار و 972 رای، مصطفی اسفندیار پور با 6 هزار و 842 رای، ابوذر زینلی 6 هزار و 605 رای و محمداسماعیل خواجونژاد 6 هزار و 363 به عنوان اعضای اصلی در این دوره از انتخابات منتخب مردم سیرجان شدند.

جیرفت: در این انتخابات روح‌الله میرکهنوج با 10 هزار و 27 رأی، سیدکمال خوشکام با 9 هزار و 326 رأی، حسین مشایخی با 8 هزار و 208 رأی، زهرا دلیری با 8 هزار و 185 رأی، حمید نعمتی با 7 هزار و 981 رأی، محمدعلی امیرمحمودی با 7 هزار و 732 رأی و رضا سالاری با 7 هزار 659 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای شهر جیرفت انتخاب شدند.

کرمانشاه

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

کنگاور: اسفندیار رحمت‌آبادی، سوسن سلیمان‌آبادی، روح‌الله بختیاری، ابوالقاسم طاهرآبادی، عباس کاووسی شریف، حسین ادیبان و احمد پروانه به ترتیب اول تا هفتم شدند.

پاوه:  جهانبخش لطف‌الهی، حیدر اسلامی‌نیا، سامان مرادی، دلشاد جراح‌زاده و سیدمحمد احسن به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

روانسر: صباح مظفری، کیومرث مظفری، میثم رضایی، فریدون خرمی و محمد فتحی به عنوان نفرات اصلی انتخاب شدند.

ثلاث باباجانی: ناصح عظیمی، جلال مرادی، چنور احمدی، عطا رحیمی و اسعد ویسی با کسب بیشترین آرا به عنوان نمایندگان شورای پنجم شهر ثلاث باباجانی برگزیده شدند.

اسلام‌آباد غرب: الهام حیدرزاده، مرزبان بخشم، بهروز جلیلیان، محمد خلف صیادیان، مجتبی سنگین وزن، پرویز رزم‌دیده و محسن غلامی به‌عنوان اعضای اصلی شورای شهر اسلام‌آباد غرب انتخاب شدند.

قصر شیرین: براساس اعلام نهایی کیومرث خزلی با ۲ هزار و ۹۵۰ رای به عنوان نفر اول، کیانوش سلیمانی با ۲ هزار و ۷۸۶ رای به عنوان نفر دوم، اسدالله رضایی زاده با ۲ هزار و ۱۳۸ رای به عنوان نفر سوم، روح اله مرادی با ۲ هزار و ۱۳۳ به عنوان نفر چهارم و علی خدا مرادی با یک هزار و ۸۶۱ رای به عنوان نفر پنجم معرفی شد.

کهگیلویه و بویراحمد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

یاسوج: فرشاد نگین تاجی با کسب 12 هزار و 705 رأی، محمدرحیم دهراب‌پور 8 هزار و 206 رای، سید هدایت اکبری 7 هزار و 533 رای،  مسعود خوبانی 6 هزار و 984 رای، علی اکبری‌تبار 6 هزار و 726 رای،  بهنام عباس‌نژاد 5 هزار و 701 رای و خدابخش امیری 5 هزار و 631 رای

باشت:  نادر گرامی با 2هزارو 893 رای، بهادر دارسنج با 2 هزار و 831 رای، ابراهیم ظفری با 2 هزارو 682 رای، حبیب الله احمدی زاده با 2 هزار و 626 رای و محمد جعفر نجاتی چهار راه گشین با 2 هزارو 263 رای

سی‌سخت:زینت نظری با 1925 رای نفر اول، ابراهیم جهانفکر با 1892رای نفر دوم، محمد حسین پرندوار با 1552 رای نفر سوم، داریوش محسنی با 1534 رای نفر چهارم و مهرزاد وفایی با 1379 رای

گلستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

گنبدکاووس:  پرویز ناصری با 14041 رای، آنه محمد قرنجیک با 13460 رای، عارف گرگانی با 13541 رای،  نبی الله آخوندی با 13027 رای، رسول پایدار با 12723 رای، عبدالغفورغراوی با 12489 رای و بابک پاکدل با 13267 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

فراغی: اسماعیل خالقی با اخذ 1186 رای و جمعه گلدی سیدی با 994 رای و صمد مرادی با 944 رای بیشترین رای را کسب کردند.

اینچه برون: رحمان بردی آور با ۷۸۳ رای،  آنه دردی یلمه با ۷۴۳ رای ،‌ بردی قلیچ قیامی با ۷۴۲ رای ، عبدالجلیل آزمون با ۷۰۵ رای، ابراهیم سیاقتی با ۶۶۰ رای

کلاله: فریدون خالی پور با چهار هزار و ۱۳۳ رای، حاجی محمد الهی با چهار هزار و ۵۹ رای، محمدجعفر استوان با سه هزار و ۷۰۴ رای

نگین شهر: قربان نعیمی با دو هزار و ۲۵۰ رای، عبدالرضا کاغذلو با یک‎هزار و ۸۱۱ رای، خدانظر ریگی با یک‎هزار و ۸۸۷ رای، اراز محمد علیزاده با یک‏ هزار و ۶۴۳ رای،  عیسی آبزن با یک‏ هزار و ۴۴۲ رای

نوده خاندوز: حاجی گیلکی با ۹۰۱ رای، محمد حبیبی با  ۷۹۶ رای، علیرضا حبیبی با ۸۷۷ رای، سید ولی حسینی با ۶۹۶ رای، محسن نادعلی با ۵۴۱ رای

مینودشت:۱-ایوب هلاکو با سه هزار و ۷۶۱ رای۲-سید علیرضا نریمانی با سه هزار و ۲۳۶ رای۳-جعفر ممشلی با سه هزار و ۱۴۵ رای۴-یحیی قره جانلو با سه هزار و ۱۱۸ رای۵-مصطفی صادقی با دو هزار و ۹۲۱ رای

رامیان: ۱- سیدعلی میرخاندوزی با  دو هزار و ۱۷۸رای ۲-داوود بای با یک هزار  ۹۶۶ رای ۳- محسن رجبلو با یک هزار و ۷۶۰ رای ۴-ماه بانوحسینی با یک هزار و ۷۰۷ رای ۵-فاطمه جاهدی با یک هزار و ۶۳۴ رای

گیلان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

شفت: در شهر شفت علی مهدوی با کسب دو هزار و ۳۱۶ رأی مأخوذه صحیح به عنوان نفر اول و مجتبی لامکان با دو هزار و ۲۲۵ رأی، عبالس جنتی با یک هزار و ۹۹۱ رأی، امیر شکاری با یک هزار و ۹۵۵ رأی و یاسر شادفر نیز با یک هزار و ۷۹۴ رأی صحیح مأخوذه موفق شدند برای چهار سال به عنوان اعضای اصلی شورای شهر شفت منصوب شوند.

لرستان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

خرم‌آباد:‌ رستمی، رستم کوشکی، علی محمد صالحی، زهرا نظری، اردشیر دریکوند، سجاد بابایی، علی ماکنعلی، حمید رشیدی، همت پور و احمد میر

نورآباد: 1-حرمت مشعشعی ۷۷۰۸ رای ۲_حسن کورانی ۶۱۹۵ رای ۳_علی رضایی ۶۱۸۱ رای  ۴_محمود علی میرزایی ۵۶۲۵ رای ۵_مولا علی نژاد ۴۹۳۲ رای ۶_سید عبدالله موسوی ۴۸۷۷ رای ۷_افشین صفری ۴۸۶۰ رای

دورود: یاسر ساکی، نرگس حاجی وند، جواد کیانی، احمدرضا نامداری، صادق لشنی، معصومه فولادوند و محمد نیکبخت حائز اکثریت آرا شدند.

پلدختر:  مجتبی چراغی پور، غلامرضا نصیری، عجم پور نصیر، افشار پیری و فرزاد حیدری حائز اکثریت آرا شده اند.

نورآباد:  حرمت مشعشعی، حسن تورانی، علی رضایی، مولا علی نژاد، محمود علی میرزایی، سید عبدالله موسوی و افشین صفری حائز اکثریت آرا شدند.

دلفان: حرمت الله مشعشعی، حسن کورانی، علی‌رضایی، محمود میرزایی، مولا علینژاد، سید عبدالله موسوی وافشین صفری در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر بیشترین آرا را کسب کردند.

مازندران

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

  بابلسر: هوشیار خسروی، فاطمه بهار، محجوب پروین، مسلم حسین‌زاده، شعبانعلی رمضان‌نژاد صادق شفقت و علیرضا رحیمیان

خلیلشهر: آقای محمدرضا محمدپورخلیلی نام پدررحمت اله دارای 3791 رای، آقای ابراهیم زاهدی کلاکی نام پدرتقی دارای 2860 رای، آقای محمدرضا باقری خلیلی نام پدر عیسی دارای 2639 رای، خانم گل رخ یونسی کلاکی نام پدرحسن دارای 2486 رای، آقای محمدتقی محمدپور نام پدرنظرعلی دارای 2402 رای

بهشهر : علی شکوهی رستمی نام پدراحسان اله دارای 8205 رای، علی اکبر فخاریان نام پدرمحمد حسن دارای 6824 رای، عباس عسکریان نام پدرعلی اکبر دارای 6643 رای، اسفندیار اسدی نام پدرسهراب دارای 6613 رای، اعظم السادات حسینی کوهستانی نام پدرسید ابوالقاسم دارای 6172 رای، علیرضا کوچکی نام پدرمحمدرضا دارای 5979 رای و علیرضا صدیق نام پدرمحمد دارای 5900 رای

آمل: محمد محمدی21652، مسعود تسلیمی20838، فرشید لیتکوهی13036،‌ غلامحسین شفیع زاده11686، محمودی پاتی11577، خسرو ابراهیم زاده11549،‌ جهانگیر آذری10836،‌ فردوس قربانی10571، قاسم رسولی 10450

مرکزی

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

محلات:  غلامعلی یارمحمدی با ۸۰۲۹ رای،  وجیهه هاشمی با ۴۰۲۶ رای، قاسم براتی با ۳۶۷۳ رای، اسماعیل مرادی با ۳۴۶۰ رای و علی بخشی با ۲۹۹۶ رای اعضای اصلی شورای شهر محلات انتخاب شدند.

دلیجان:  اعضای اصلی شامل سیدرضا جلالی با ۵۲۰۱ رای، رحمان دلاوری با ۴۶۹۴ رای، مهدی بیگی با ۳۸۳۹رای، سعیدصادقی با ۳۸۳۲رای و محمد رضا خلیلی با ۳۵۷۴ رای هستند.

خمین:  محمد بیات با هشت هزار و ۹۸۸ رای، علی بیات با هفت هزار و ۲۷۳ رای، خورشید هاشمی نیا با شش هزار  و ۳۲۴ رای، ابوالفضل نجاری با شش هزار و ۲۰۷ رای، علی‌اکبر پروانه رو با شش هزار و ۱۶۷ رای، محمدتقی عظیمی با پنج هزار و ۵۷۴ رای، محمدعلی فرقدانی با پنج هزار و ۵۶۵ رای به‌ عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر خمین انتخاب شدند

هرمزگان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

همدان

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

ملایر: جلیل کولیوند با کسب 6 هزار و 490 رأی، عباس جوکار 6 هزار و 397 رأی، حسین احمدی 6 هزار و 56 رأی، احمد هاشمی 5 هزار و 892 رأی و همچنین اکبر هاشمی با کسب 5 هزار و 552 رأی، رضا زهره‌وند با کسب 5 هزار و 536 رأی و علی سبزی‌نی با کسب 5 هزار 368 رأی به ترتیب به عنوان نفرات پنجم، ششم و هفتم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ملایر شناخته شدند.

نهاوند: امید جلالوند با کسب 6 هزار و 215 رأی، صفی‌الله خرم‌آبادی 5 هزار و 113 رأی، عبدالوحید خزایی 4 هزار و 873 رأی، عبدالعلی ملکی 4 هزار و 488 رأی، مسعود رضی 4 هزار و 289 رأی،  همچنین محمد صامد جهانیان با کسب 4 هزار و 159رأی به عنوان ششم و منصور صالح با کسب 4 هزار و 4 رأی به عنوان نفر هفتم شورای اسلامی شهر نهاوند تعیین شدند.

یزد

اعضای شورای شهر به تفکیک شهرها و روستاها

اردکان:‌ محمدعلی مروتی 10754 رای، سیدمحمد حسینی‌پور اردکان 9316 ، محمدجواد شاکر 8777، عباس امیری 8214، سیدمحمد حسینی‌پور اردکانی 8102، حسن رضاپور میرصالح 7708، شهرام گل 6679، اکبر طاقداریان 6457، امرالله امراللهی 5818، مسعود نوریان 5695، فروغ امین‌الرعایا 5464 و محسن ملت اردکانی 5055

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: